líčení Mou velkou vášní je dělat z “obyčejných“ žen ženy “neobyčejné“. Krásný a dokonalý make-up a vlasový styling velice rychle pomůže zvednout sebevědomí, tak se mějte ráda a myslete na sebe, a nezapomeňte:

„Není ošklivých žen, jsou jen ženy, které se neumějí udělat krásnými.“

Coco Chanel

SVATEBNÍ LÍČENÍ

Pro každou nevěstu je výběr a provedení svatebního líčení a účesu stejně důležitý, jako výběr šatů. Vypadá to jednoduše, ale může to být složitější, než se zdá. Cílem je, aby vše skvěle ladilo, a působilo, jako dokonalý celek, proto mě vždy zajímá celé pojetí Vaší svatby, barevná kombinace, styl, výběr květin, šperků a samozřejmě šatů. Pokud v tom ještě nemáte jasno, jsem tu pro Vás i v tomto směru.

Svatební líčení by mělo být propracované a ušité na míru, abyste se cítila přirozeně.

Profesionální svatební make-up ocení i objektiv Vašeho fotografa. Vše je v souladu s šaty, šperky, kyticí, ale nejvíce je přizpůsobeno samotné nevěstě. Podtrhne Vaši přirozenou krásu a zvýrazní všechny přednosti obličeje. Jste nejkrásnější ženou celého dne!

JAK TO VŠECHNO PROBÍHÁ

Informační schůzka

Nezávazná schůzka, kde se vzájemně poznáme, řekneme si své představy o tom, jak by měl make-up a účes vypadat, případně doporučím a poradím, co by bylo vhodné právě pro Vás. Samozřejmě nemusíme zůstat jen u líčení a účesu, jako spolumajitelka svatební agentury Vám ráda poradím i v ostatních oblastech týkajících se veškerých svatebních příprav, a samotného dne. Schůzka obvykle probíhá ve Studiu FACE

Zkouška

Zde už se dohodneme a v praxi uvidíte, jak bude líčení a účes vypadat jako celek, abyste se ve svůj svatební den cítila co nejlépe. Můžeme vyzkoušet i více než jeden typ líčení a účesu. Na zkoušku je dobré přinést fotografii šatů a kytice, případně závoj, a pokud možno všechny doplňky a šperky. Zkouška by měla probíhat minimálně čtyři týdny před svatbou, abychom v případě výběru dalších doplňků jako příčesky, umělé řasy, prodloužené vlasy, apod. bylo dostatek času na jejich přípravu. Výhodou jsou samozřejmě i různé inspirační fotografie (které mimochodem můžete přinést i na první schůzku), ale pokud žádnou představu nemáte, nezoufejte, vše společně zvládneme a dojdeme k dokonalému závěru. Na zkoušce také pořídíme zkušební fotografii. Informační schůzka může probíhat v rámci zkoušky. Pokud máte šaty vybrané ze Svatebního salonu MONA, můžete na zkoušce své šaty obléct a vidět vše, jako celek a ve Váš den, už Vás nic nepřekvapí. 

Svatební den

Jestliže si to nevěsta přeje, ve svatební den dojíždím za ní tam, kde přípravy probíhají. Po Olomouci a okolí do 10km zdarma, nad 10km je cena 7,-/km. Jak bude vše probíhat ve svatební den, přesně a do detailu domluvíme a sepíšeme na zkoušce.

SVATEBNÍ BALÍČEK VIP EXCLUSIVE ANEB VIZÁŽISTKA NA SVATBĚ

Chcete mít ve svůj VELKÝ DEN vše dokonalé a perfektní, poraďte se s profesionálem. Organizovala jsem nejeden svatební den, včetně toho svého, a proto vím, jaké nástrahy na Vás mohou čekat. Balíček obsahuje asistenci při výběru šatů, svatební líčení a účes včetně zkoušek bez ohledu na počet vyzkoušených looků, 3x líčení a účes pro svatebčanky, oblékání a celkový styling nevěsty ve svatební den, lepení trsů řas, využití clip-in vlasů, druhý make-up a účes na večer, celodenní vizážistická asistence nejen pro nevěstu, asistence při focení. Celkově se Vám budu věnovat 10 hodin. Tato služba je velmi výhodná pro bezstarostný průběh svatby a vyhnutí se tak nepříjemnostem vzniklých vlivem nepříznivých podmínek, které se i přes veškerou snahu mohou vyskytnout, jako je nadměrné sluneční záření, déšť, vítr, vysoká vlhkost vzduchu, nebo poškození make-upu či účesu při focení, nebo přejezdech. Jsem perfekcionista, zaměřuji se na detaily a miluji dokonalost. To vše a mnohem více Vám předám a poskytnu během náročných příprav před a v den svatby, pokud se rozhodnete využít možnost VIP EXCLUSIVE svatebního balíčku.

VEČERNÍ LÍČENÍ

Výraznější a smyslné s nádechem luxusu a elegance pro pocit ženskosti a přitažlivosti během celého večera. Je důležitým doplňkem večerních a plesových šatů, proto by vše mělo opět dokonale ladit. Možnost lepení řas, nalepení kamínků či flitrů pro více efektní vzhled. Je tu pro Vás i možnost večerního účesu. Vše společně zkonzultujeme a dojdeme k dokonalému závěru. Buďte královnou večera.

DENNÍ LÍČENÍ

Jemné, přirozené, decentní líčení, které Vás rozzáří a vyzdvihne Vaše přednosti v obličeji.
Vhodné také jako business make-up.

FOTO MAKE UP

Při focení musí být make-up dokonalý a precizní. Takový make-up výrazně usnadní práci také samotnému fotografovi při následných úpravách fotografií.

  • Beauty – přirozený druh líčení, které ještě silněji zvýrazňuje přirozené rysy a přednosti obličeje, a zároveň je přizpůsobený ateliérovému a fotografickému osvětlení, kde by obyčejný denní make-up nebyl dostatečně výrazný.
    Vhodný pro „těhulky“, focení s dětmi, či klasické portrétové fotografování.
  • Glamour – často využívané líčení pro fotografie. Barvy zde mohou být ještě výraznější, zářivější a sytější. Oblíbené je velice známé kouřové líčení.
    Vhodné pro focení aktů
  • Extravagance – velmi pokročilá technika líčení, kdy se fantazii meze nekladou. Jde o velmi výrazný až kýčovitě přehnaný make-up, jehož součástí bývá také malování na pleť a tělo, a používání extravagantních doplňků.
portfolio1
foto2
foto1
slider4
slider3
slider2
slider1
Nevěsta
Vizáž
­