K práci vizážistky neodmyslitelně patří vytvoření krásného účesu a i tyto služby jsou tu pro Vás.

VEČERNÍ A SLAVNOSTNÍ ÚČES

Účes, který je vhodný na ples, kolonu, či prodlouženou v tanečních, na svatbu jako host, promoce, party, nebo jiné příležitosti, které považujete za výjimečné.
Většinou zde není potřeba, ale jestliže budete chtít, můžete absolvovat i zkoušku tohoto typu účesu.

DENNÍ VLASOVÝ STYLING

Úprava vlasů pro „běžné nošení“, rande, business meeting, večírek, nebo jen pro příjemný pocit z Vás samých.

ÚPRAVA VLASŮ PRO FOCENÍ

Součástí foto make-upu je také úprava vlasů, ať už se jedná o lehký styling v podobě navlnění, či vyžehlení vlasů, nebo i v dnešní době oblíbené tematické až extravagantní účesy. Nic není problém.

JAK TO VŠECHNO PROBÍHÁ

Vše je stejné, jako u svatebního líčení.

Informační schůzka

Nezávazná schůzka, kde se vzájemně poznáme, řekneme si své představy o tom, jak by měl make-up a účes vypadat, případně doporučím a poradím, co by bylo vhodné právě pro Vás. Samozřejmě nemusíme zůstat jen u líčení a účesu, jako spolumajitelka svatební agentury Vám ráda poradím i v ostatních oblastech týkajících se veškerých svatebních příprav, a samotného dne.
Schůzka obvykle probíhá ve Studiu FACE

Zkouška

Zde už se dohodneme a v praxi uvidíte, jak bude líčení a účes vypadat jako celek, abyste se ve svůj svatební den cítila co nejlépe. Můžeme vyzkoušet i více než jeden typ líčení a účesu. Na zkoušku je dobré přinést fotografii šatů a kytice, případně závoj, a pokud možno všechny doplňky a šperky. Zkouška by měla probíhat minimálně čtyři týdny před svatbou, abychom v případě výběru dalších doplňků jako příčesky, umělé řasy, prodloužené vlasy, apod. bylo dostatek času na jejich přípravu. Výhodou jsou samozřejmě i různé inspirační fotografie (které mimochodem můžete přinést i na první schůzku), ale pokud žádnou představu nemáte, nezoufejte, vše společně zvládneme a dojdeme k dokonalému závěru. Na zkoušce také pořídíme zkušební fotografii.
Informační schůzka může probíhat v rámci zkoušky.
Pokud máte šaty vybrané ze Svatebního salonu MONA, můžete na zkoušce své šaty obléct a vidět vše, jako celek a ve Váš den, už Vás nic nepřekvapí.

Svatební den

Jestliže si to nevěsta přeje, ve svatební den dojíždím za ní tam, kde přípravy probíhají. Po Olomouci a okolí do 10km zdarma, nad 10km je cena 7,-/km. Jak bude vše probíhat ve svatební den, přesně a do detailu domluvíme a sepíšeme na zkoušce.
Pak už se můžete jen těšit.

SVATEBNÍ ÚČES

Je nedílnou součástí celého svatebního image stejně jako make-up a vyžaduje pečlivou přípravu a vizuální zkoušku. Pro každou nevěstu je výběr a provedení svatebního líčení a účesu stejně důležitý, jako výběr šatů. Vypadá to jednoduše, ale může to být složitější, než se zdá. Cílem je, aby vše skvěle ladilo, a působilo, jako dokonalý celek, proto mě vždy zajímá celé pojetí Vaší svatby, barevná kombinace, styl, výběr květin, šperků a samozřejmě šatů. Pokud v tom ještě nemáte jasno, jsem tu pro Vás i v tomto směru.

Na prvním místě je vždy Vaše preference a představa o tom, jak chcete, aby Vaše vlasy vypadaly ve Váš velký den. Tak, jako u líčení, vše probereme a společně dojdeme k dokonalému závěru.
Svatební účes by běl být propracovaný, dokonale zpevněný a korespondující s šaty, šperky, líčením ale nejvíce je přizpůsobeno samotné nevěstě, a hlavně prostředí svatby.

Svatební účes se obvykle neobejde bez nějaké ozdoby v podobě živých či umělých květin, broží, případně čelenek nebo jiných ozdob, a samozřejmě závoje. Také je velmi oblíbené přidávání vlasů do svatebních účesů. V tomto případě preferuji použití tzv. clip-in vlasů, které mám také k dispozici v 6ti odstínech, nebo si nevěsta může dodat své vlastní.

portfolio1
foto3
slider4
slider3
slider2
slider1
Nevěsta
Účes
Vizáž
­